.

.

Kedvezménnyel
NetKey Patch Kábel Termék Típus - Patch Kábel,Kék

NetKey Patch Kábel Termék Típus - Patch Kábel,Kék

HUF 5976.45

Összeg
A megrendeléshez hozzáférhető formában

Termék Típus - Patch Kábel.Alkalmazás - (1) a 10 GBASE-T Ethernet (2) Vezeték nélküli telepítés (3) a Power over Ethernet (4) Video streaming.Csatlakozó Típusa - 8 Helyzetben.Szabványok Találkoztam - Meghaladja az ANSI/TIA-568-C. 2 Kategória 6 A, illetve ISO 11801 Osztály EA csatorna követelmények söpört frekvenciák 500 MHz, Megfelel az ANSI/TIA-568-C. 2 ISO 11801 Kategória 6 A alkatrész követelmények söpört frekvenciák 500 MHz, Megfelel az ANSI/TIA-1096-EGY (korábban az FCC 68); kapcsolatok bevonatú, 50 microinches arany kiváló teljesítmény, Megfelel az IEC 60603-7, Támogatja az IEEE 802.3 af/802.3 a javasolt 802.3 bt típus 3-as típusú 4 Po E alkalmazások, c ULus Felsorolt; UL 1863, valamint CAN/CSA-C22.2 (UL Fájl E129886), Ro HS Konform.Po E Kompatibilitás - Po E.Netkey réz patch kábel, kategória 6 A, CM/LSZH, 10 m, kék UTP kábel.

A fő tulajdonságok

Vevő választása
HUF 1213.65

Ár : Egyes Hz : 50 / 60 Kapcsolatba Anyaga : Ezüst Ötvözet Cikkszám : Zárt Teljesítmény Relé HP @ 240 V : 3 Kapcsolatot Erősítő Értékelés (Induktív) : 25 A @ 220 VAC HP @ 120

HUF 10408.50

Rost Típusa : OM5+.Csatlakozó Típusa : Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

HUF 93843.90

Rost Típusú OM3 Száma Szálak 12 Csatlakozó 1 TípMPO Férfi.Csatlakozó 2 TípMPO Férfi.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.OM3 12 rost, interconnect kábel, szerelvény csatlakozó

HUF 1321.65

Ár : Minden Szigetelés : Üvegszálas Hiba Pontosság (Deg.C) : + / 0.75 Építési : 3 / 16" Dia.Lehet Használt Kompressziós Illő Mount Cikkszám : Hőelem Szonda Anyaga : 304 Rozsdame

HUF 97700.85

Rost Típusa : OM3 Csatlakozó 1 TípMPO Férfi, valamint a Csatlakozó 2 TípMPO Férfi.Környezet : Beltéri.Rész Tulajdonságok : Ezek a kis kábelek minimalizálják a hulladékok, opti

HUF 117251.55

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 Típ: Pan MPO Férfi, valamint a Csatlakozó 2 Típ: LC Uniboot.Környezet : Beltéri.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801,

HUF 2173.50

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5)

HUF 2790.45

Használt PT06 E128 P(SR).Specifikáció : MILDTL26482 Sealing : Sealed Shielding : Yes Connector Típusa : Circular Connector Stíl: Receptacle Mounting Típ: Box Első Mount Thru Holes O

HUF 110057.40

Rost Típusú OM3 Száma Szálak 24 Csatlakozó 1 TípPan MPO Férfi.Csatlakozó 2 TípLC Uniboot.Csatlakozó 2 TípLC Uniboot.OM3 24 rost, Összekapcsoló, Csatlakozó, 24 frank lesz MPO N

HUF 92561.40

Rost Típusú OM3 Száma Szálak 12 Csatlakozó 1 TípMPO Férfi.Csatlakozó 2 TípMPO Férfi.Tűzveszélyességi Besorolás Csatlakozó.OM3 12 rost, interconnect kábel, szerelvény csatla

HUF 2268.00

Alkalmazás Adatok Központok, valamint Telco Központi Hivatalok.Termék TípFedezze SpilloverCsomópont.Szabványok Találkoztam Ro HSKompatibilis, UL, hogy 2024es Optikai Kábel Routing