.

.

Kedvezménnyel
JIB Boaacoustic HiFi Üvegszálas Optikai Audio Kábel, Toslink Kábel Férfi nő (S/PDIF) - 5ft/1,5 M

JIB Boaacoustic HiFi Üvegszálas Optikai Audio Kábel, Toslink Kábel Férfi nő (S/PDIF) - 5ft/1,5 M

HUF 5803.65

Összeg
A megrendeléshez hozzáférhető formában

A JIB kábel sorozat Boaacoustic Blackberry gyártott speciális technológia Németországból.A szilárd feldolgozása, a magas minőségű anyagok biztosítja a magas jel hűséget, a részletes hangvisszaadás a Hi Fi komponensek.Az optikai TOSLINK Hi Fi digitális jelkábel BB-101 belső optikai üvegből szálerősítésű, átlátszó polimer.Amely az átviteli sebesség az adatátviteli sebesség nagyobb, mint 250 Mbit/s.A felületek a TOSLINK csatlakozó (m/m) vagy 24 karátos arany bevonatú az abszolút korrózióvédelem. 1db/set.

A fő tulajdonságok

Vevő választása
HUF 10910.70

Rost Típusa : OM1 Csatlakozó 1 Típ: LC Duplex, valamint a Csatlakozó 2 Típ: SC Duplex.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO

HUF 1003.05

WATERBLOCKED GÉLMENTES KÁBEL 12 SZÁL SINGLEMODE OS2 BELTÉRI / KÜLTÉRI OS2 LAZA CSŐ.ALTOS KÁBEL.MINDEN DIELEKTROMOS GÉLINGYENES KÁBEL TERVEZETT BELTÉRI / KÜLTÉRI HASZNÁLATRA

HUF 1348.65

Sárga egyetlen mód kábel egy 9m core, valamint 125m burkolat átmérőjű.Színkódolt kettős LC csatlakozók mindkét végén.OFNR (Optikai, Nem vezető, Kelő) névleges által UL, íg

HUF 2848.50

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

HUF 4048.65

Corning rost, valamint burkolat.Standard zip vezeték jacketing, OFNR.Zöld csatlakozók a végén szög lengyel a megnövekedett vissza veszteséget.APC, valamint a UPC ér véget, 100% ba

HUF 26554.50

Made in USA, KÁBEL KÖZGYŰLÉS, CALIFORNIA, USAban Gyártott büszkén.Prémium PVC multimódusú 50 / 125 patch kábelek.Mi lenne bármilyen egyedi hossza üvegszálas kábel érdekében,

HUF 746.55

MAGAS Burkolat : Száloptikai Kábel test anyaga PVC / LSZH műanyagok,Kanyarban Érzéketlen£ megfelel a TIA / EIA 492 AAAA, valamint IEC60793210 A1b szabványoknak megfelel a Ro HS elő�

HUF 2197.80

Egyetlen mód 9 / 125 Készült a legmagasabb minőségű összetevőket.Minden kábelt különkülön vizsgálni, majd elmentek.Kerámia Foglalat Érintkezőit.Lynn Elektronika LCLCDUPSM4 M

HUF 6651.45

Rost TípOS2 Termék TípOptikai Patch Kábel.Szabványok Találkoztam Ro HSKompatibilis, eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6043 (FOCIS3), TIA60410 (FOCIS10).A

HUF 5305.50

KERÁMIA FOGLALAT : optikai csillapító beépített kerámia foglalat, alacsony beiktatási, kopásállóság, hosszú élettartam.ELNYOMJA a HUROK a ZAJ : A csillapító hatékonyan elnyom

HUF 120970.80

A Quadwire QDR (FCBG410 QB1 Cxx) egy 40 gbos / s párhuzamos aktív optikai kábelek tárolása, adatok.A Quadwire QDR (FCBG410 QB1 Cxx) egy 40 gbos / s párhuzamos aktív optikai kábelek t

HUF 2099.25

Optikai Csatlakozó Típ: LC Női SC Férfi Duplex (2 Szál).Rost Core Burkolat Átmérő : Multimódusú (62.5 / 125).Rost Jacketing : Standard Zip Vezeték Duplex.Hossza : 1ft (12 hüvely

HUF 40635.00

Made in USA, KÁBEL KÖZGYŰLÉS, CALIFORNIA, USAban Gyártott büszkén.Prémium PVC multimódusú 50 / 125 patch kábelek.Mi lenne bármilyen egyedi hossza üvegszálas kábel érdekében,

HUF 1159.65

[Kerámia Anyag] Összes rost ujjú készülnek, kiváló minőségű, kerámia, úgy, hogy minden konfiguráció rost farok ugró lehet, hogy a veszteség az optikai jel nagyon kicsi, így

HUF 1348.65

Azért, mert a mentelmi jog, hogy az elektronikzavarás, illetve a nagyobb sebesség nagyobb távolságokat optikai kábelezés vált a csatorna választás a nagy sebességű hálózati kom

HUF 9868.50

HATÁLY : optikai szál gyors csatlakozók széles körben lehet Használni üvegszálas optikai kommunikációs rendszer,optikai elosztó keret (ODF), FTTH, KÁBELTÉVÉ, stb.GYORS KAPCSOLA

HUF 7141.50

✔️Hasznos Design : Csatoló Készletek csökkentése, a beszerzési költségei külön kapcsolókészülékek, hogy gyakran drágább ✔️Magas Teljesítmény : Hatékonyan különít

HUF 746.55

MAGAS Burkolat : Strapabíró polietilén kabát, zipkábel, megerősített, rost ugró kábel rendelkeznek magas rugalmasság, valamint a tartósság, a környezetvédelem, nem fakul, nem t